Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/نحوه خرید پنل

جهت خریداری و استفاده از پنل های پیامک اس ام اس افزار، ابتدا نیازمند عضویت در سایت می باشید. مراحل عضویت و تکمیل فرم های قرارداد پنل به آسانی و توسط تمامی اشخاص انجام پذیر می باشد. برای شروع از نوار مشکی رنگ بالای صفحه گزینه ی عضویت را انتخاب نمایید. شما به سامانه ی جامع عضویت در سایت اس ام اس افزار منتقل خواهید شد. در ادامه مراحل ثبت نام به صورت تصویری تشریح می گردد.

اولین مرحله از عضویت، درج مشخصات فردی اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشد. چنانچه فرد متقاضی مسئولیت های قانونی پنل را بر عهده می گیرد گزینه ی و چنانچه شرکت خصوصی یا سازمان دولتی مسئولیت های قانونی پنل را بر عهده مخواهد گرفت، گزینه ی را انتخاب نمایید. با انتخاب هر کدام از گزینه های فوق بخش مشخصات فردی مربوطه به نمایش در خواهد آمد:

مشخصات فردی شخص حقیقی مشخصات فردی شخص حقوقی

در مرحله ی بعدی شما می بایست مشخصات حساب کاربری خود را تکمیل نمایید. برای این منظور یک نام کاربری برای خود گزینش نمایید؛ چنانچه نام کاربری شما تکراری باشد (در این صورت امکان استفاده از این نام برای شما وجود نخواهد داشت.) می بایست نام کاربری مناسب تری را برای خود گزینش کنید. در هر صورت سیستم به صورت خودکار نام کاربری شما را بررسی و پیغام مناسبی را بر روی صفحه نمایش خواهد داد. سپس یک رمز جهت ورود به پنل برای خود انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در جهت افزایش امنیت رمز عبور شما به صورت ● به نمایش در خواهد آمد. در قسمت تکرار رمز، رمز مورد نظر خود را مجددا وارد نمایید. همزمان با تایپ رمز ورود، کادری در کنار آن به نمایش در خواهد آمد که نشان دهنده ی میزان امنیت کلمه ی تایپ شده می باشد.

سوال امنیتی در مواقعی که شما رمز ورود به پنل خود را فراموش کرده اید کاربرد خواهد داشت. لذا سوال و جوابی را انتخاب کنید که در ذهن تان ماندگار باشد.

گزینه ی در خصوص کاربران مستقیم اس ام اس افزار که عضویت خود را از طریق سایت www.smsafzar.com انجام دهند، بلا استفاده خواهد بود.

مشخصات حساب کاربری

پس از تکمیل مشخصات حساب کاربری خود، در مرحله ی بعد موقعیت و شماره ی تماس خود را به همراه سایر موارد درخواست شده تعیین نمایید. تلفن همراه خود را به صورت صحیح وارد نمایید. توصیه می شود از شماره ی موبایل معتبر و صحیح استفاده کنید زیرا در صورتی که قادر به بازیابی رمز ورود به پنل خود نباشید، رمز جدید برای شما صادر و بر روی این شماره موبایل ارسال خواهد شد.

موقعیت و شماره

در مرحله ی بعدی نوع پنل مورد نظر خود را با توجه به نیاز های خود انتخاب نمایید. هزینه ی هر پنل در زیر نمای آن نوشته شده است. این هزینه بدون احتصاب میزان شارژ می باشد و شما می بایست پس از ورود به پنل خود اقدام به خرید اعتبار نمایید.

مشخصات پنل

در انتها کادری مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد. نمایش اطلاعات صحیح از شما در این کادر به منزله ی پذیرفتن عضویت شما در سیستم می باشد.

تایید ثبت نام