Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/طراحی سایت

در جهان امروز تبلیغات و اطلاع رسانی کارآمد رمز موفقیت و پیشرفت در تمامی شاخه های تجارت به شمار می آید. از این رو معرفی و ارائه خدمات و محصولات شرکت های معتبر در بستر هایی نظیر اینترنت و تلفن همراه به شکل چشم گیری رواج پیدا کرده است؛ به گونه ای که امروزه کمتر شخصی را می توان یافت که روزانه و به صورت مستمر با اینترنت و موبایل سر و کار نداشته باشد. در این حال اس ام اس افزار با به کارگیری دانش فنی روز دنیا و نیز تجربه ی متخصصین این عرصه سعی در ارائه ی راه کار های توسعه تجارت مبتنی بر وب و تلفن همراه در دنیای تجارت الکترونیکی نموده است.

طراحی سایت

با نگاهی گذرا به فرهنگ کشور های در حال توسعه می توان دریافت که در قرن معاصر فرهنگ این کشور ها بیش از پیش مورد تهاجم کشور های بیگانه قرار گرفته و دست خوش تغییرات گردیده است. این تغییرات که اغلب از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و به آسانی می تواند از کشوری به کشور و یا قاره دیگر انتقال یابد، مستلزم اعمال نوعی رویارویی و تقابل متناظر می باشد. اس ام اس افزار در راستای مقابله با این تهاجمات و پاسداری از فرهنگ ملی اسلامی ایران عزیز سعی در ارائه راه حل های مناسب نموده است. از جمله این راه حل ها اس ام اس افزار بر ترویج فرهنگ از بستر وب جهان گستر تاکید دارد.

با توجه به پیشرفت دنیای اینترنت و ارائه تکنولوژی ها و متد های جدید طراحی و پیاده سازی وب، اس ام اس افزار با تلاش بسیار می کوشد تا هر چه بیشتر خود را با این تکنولوژی ها به روز نگه دارد. از این رو تمامی محصولات مبتنی بر وب اس ام اس افزار مطابق با آخرین و جدید ترین استاندارد های عرصه ی وب ارائه می گردند. رعایت این استاندارد ها موجب بهبود سطح دستیابی پذیری صفحات وب می گردند. در ادامه برخی از استاندارد ها و تکنولوژی های به کار رفته در محصولات تحت وب اس ام اس افزار به صورت مختصر معرفی می گردند:

استاندارد های وب
 • استاندارد HTML5 : تمامی صفحات اینترنتی طراحی شده توسط اس ام اس افزار بر اساس آخرین استاندارد ارائه شده برای صفحات وب توسط کنسرسیوم W3 طراحی می گردند. رعایت این استاندارد میزان سازگاری صفحات با مرورگر های مختلف تحت سیستم های عامل گوناگون، بر روی دستگاه های ارتباطی گوناگون نظیر کامپیوتر، تبلت و موبایل را تضمین می کند.
 • استاندارد CSS3 : از جمله مهم ترین مباحث برنامه نویسی وب بحث طراحی ظاهر صفحات می باشد. صفحات طراحی شده توسط اس ام اس افزار مطابق آخرین تغییرات ارائه شده توسط W3 پیاده سازی می گردند.
 • JQueryتکنولوژی JQuery : یکی از روش های ایجاد صفحات با سرعت لود(بارگذاری) بالا، کاهش سربار سرور و اجرای کد ها تحت مرورگر کاربران می باشد. از این جهت طراحان وب در تلاش اند با استفاده از کد های Java سرعت اجرای صفحات را افزایش دهند. اس ام اس افزار نیز با استفاده مناسب و به جا از تکنولوژی JQuery این اصول را رعایت می کند.
 • تکنولوژی JQuery UI : با افزایش تمایل کاربران به استفاده از صفحات وب مشابه پنجره های سیستم عامل و نیز کنترل ها و ابزارک های جدید، اس ام اس افزار با استفاده از تکنولوژی JQuery UI این نیاز کاربران را فراهم می کند.
 • SQL Server 2008پایگاه داده SQL : پایگاه داده و یا به تعبیری بانک اطلاعاتی یک وب سایت وظیفه ی نگه داری اطلاعات کاربران، تنظیمات سایت و سایر موارد اعمال شده توسط مدیریت سایت و کاربران آن را بر عهده دارد. تمامی سایت های طراحی شده توسط اس ام اس افزار از بانک های اطلاعاتی MS SQL 2008 استفاده می کنند که سازگاری کاملی با تکنولوژی ASP.Net v4.0 دارند و از پشتیبانی شرکت مایکروسافت برخوردار هستند.
 • تکنولوژی Microsoft.Net v4.0 : تمامی صفحات طراحی شده توسط اس ام اس افزار بر اساس تکنولوژی دات نت نگارش 4 پیاده سازی و کد نویسی می شوند. این تکنولوژی که از پشتیبانی شرکت عظیم مایکروسافت بهره می جوید این امکان را به طراحان سایت می دهد تا بتوانند از حداکثر توان برنامه نویسی خود در زمینه ی پیاده سازی، مدیریت و ارتقای صفحات وب استفاده کنند. کد های تحت سرور که مستلزم اعمال امنیت و حفاظت در برابر حملات هکر های اینترنتی می باشند در این تکنولوژی به صورت رمز نگاری شده در سرور های میزبان وب نگه داری می شوند.
 • Ajaxتکنولوژی Ajax : با پیشرفت هایی که دنیای صفحات وب طی چند دهه ی اخیر داشته است این نکته مطرح می شود که در مواقعی که تنها قسمتی از صفحه نیازمند اعمال تغییرات بر روی سرور و دریافت نتایج از آن می باشد چه لزومی دارد تمام صفحه مجددا بارگذاری شود؟ تکنولوژی Ajax که در سال 2008 توسط شرکت مایکروسافت معرفی شد و تا امروز نیز پشتیبانی می شود پاسخی به این سوال طراحان می باشد. با استفاده از تکنولوژی Ajax تنها قسمتی از صفحه که نیازمند تغییر می باشد به روز رسانی می گردد. این امر باعث افزایش بهره وری و استفاده ی بهینه از پهنای باند اینترنت و در نتیجه افزایش سرعت عکس العمل سایت در برابر درخواست های کاربران شده و درجه ی تعامل فی ما بین کاربران و سایت شما را افزایش می دهد. اس ام اس افزار با تسلط کامل بر این تکنولوژی و نیز استفاده ی اصولی از آن توانایی طراحی سایت خود را به عموم کاربران نشان می دهد.
 • استفاده از CDN : شبکه تحویل محتوا یا CDN به سایت هایی اطلاق می شود که محتویات عمومی مورد نیاز اکثر وب سایت ها را ارائه می دهند. این سایت ها که تعداد آنها بسیار محدود و در حد دو یا سه سایت می باشند این امکان را فراهم می کنند که محتویاتی نظیر اسکریپت های مطرح دنیای وب که تقریبا در تمامی سایت ها استفاده می شوند تنها از یک مسیر واحد در دسترس انواع سایت ها قرار گیرند. در نتیجه ی این عمل تنها یک مرتبه نیاز به لود محتوای این گونه فایل ها از اینترنت بر روی مرورگر کاربر می باشد و در نتیجه سرعت بارگذاری صفحات وب افزایش می یابد. همچنین با استفاده از CDN می توان اینگونه تصور کرد که سایت شما به صورت خودکار با جدید ترین آپدیت های ارائه شده بر روی CDN به روز می گردد. در حال حاضر از مهمترین CDN ها می توان به گوگل و مایکروسافت اشاره کرد. با تحقیقات و آنالیز هایی که اس ام اس افزار در این زمینه انجام داده است، اینطور به نظر می رسد که استفاده از CDN شرکت مایکروسافت قادر خواهد بود تا حدی افزایش سرعت را برای کاربران شما فراهم آورد.
 • Search Engine Optimizationبهینه سازی موتورهای جستجو : یکی از برجسته ترین ویژگی های موجود در دنیای وب امکان جستجوی محتوای سایت ها توسط موتور های جستجو مطرح نظیر گوگل ، یاهو و بینگ می باشد. وب سایت های اینترنتی تنها در صورتی در این موتور های جستجو مورد کاوش قرار می گیرند که از نظر محتوا و برخی داده های پنهان از دید کاربر بهینه سازی شده باشند. این بهینه سازی که در اصطلاح SEO نامیده می شود، فرایندی است که طی آن محتوای صفحات وب را به همراه لینک ها و آدرس های دسترسی به آنها به موتورهای جستجو نشان می دهد. هر چه SEO بهتر اعمال شود امکان نمایش سایت شما در موارد ابتدایی نتیجه جستجو افزایش می یابد و این یعنی تعداد مخاطب و بازدید بالا. اس ام اس افزار با به کار گیری آخرین متد های اعمال SEO این تضمین را به شما می دهد که سایت شما دارای بیشترین مخاطب خواهد بود.
 • سازگاری کامل با وب سرویس ارسال پیامک اس ام اس افزار : از جمله مهم ترین امکانات یک وب سایت کامل می توان به نحوه اطلاع رسانی سایت به کاربران خود اشاره کرد. این اطلاع رسانی بعضا به شکل ارسال ایمیل انجام می شود. اطلاع رسانی از طریق ایمیل مزایا و معایبی دارد؛ ارسال ایمیل معمولا به صورت رایگان صورت می پذیرد و برای فرستنده هزینه ای ندارد اما در مقابل معمولا دریافت ایمیل با وقفه ای 10 الی 30 دقیقه ای صورت می گیرد. همچنین کاربران جهت خواندن آن نیازمند دسترسی به اینترنت می باشند. اس ام اس افزار این توانایی را دارد که بخش اطلاع رسانی سایت را بر اساس ارسال پیامک به تلفن همراه مخاطب پیاده سازی نماید. در نتیجه پیام های سایت شما در اسرع وقت و ظرف مدت 5 ثانیه به مخاطبین ارسال می شود.

برخی از ماژول هایی که می توان به سایت های طراحی شده توسط اس ام اس افزار اضافه کرد:

 1. عضویت در سایت و ورود کاربران
 2. خبرنامه ی الکترونیکی و پیامکی
 3. دانلود های سایت
 4. ارتباط با ما
 5. نظر سنجی ساده و پیشرفته (همراه با نمودار)
 6. انجمن یا تالار گفتگو
 7. لینکستان
 8. آگهی های تبلیغاتی
 9. نقشه سایت
 10. گالری تصاویر
 11. انتخاب پوسته سایت
 12. خوراک آر اس اس
 13. ویژگی تغییر زبان
 14. آمار جزیی و کلی
 15. نسخه ی مخصوص موبایل از سایت
 16. جستجو در سایت
 17. پشتیبانی آنلاین
 18. تغذیه ی اطلاعاتی از فایل های اکسل
 19. اوقات شرعی و آب و هوا

با توجه به سیاست های پیش روی اس ام اس افزار، امکان طراحی ماژول های درخواستی مورد نیاز شما مشتریان عزیز نیز وجود دارد.