Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/ارسال پیام به نرم افزار وایبر
اس ام اس افزار در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی سرویس ارسال پیام به وایبر نموده است. مزایای تبلیغات از طریق نرم افزار وایبر عبارتند از:
 ۱-وایبر در ایران بیش از ۵ میلیون کاربر دارد.
 ۲-کاربران بدون شک آنها را میخوانند.
 ۳-این پیام ها از طریق وایبر با سرعت  بالایی ارسال می شوند.
 ۴-محدودیتی در تعداد کاراکتر و تعداد کلمات وجود ندارد.
 ۵-می توانید عکس ها ، بروشور ها و تصاویر تبلیغاتی خود را از طریق آن بفرستید.
 ۶-امکان ارسال لینک سایت ، فروشگاه اینترنتی و فیلم های آموزشی و تبلیغاتی را دارید.
 7-تمامی پیامها برای مخاطبان , ارسال شده و به دست آنها می رسد.
 8-می توانید ارسال به بانک شماره های خود داشته باشید.
 9-می توانید به شماره مشتریان خود به جای پیامک ، از طریق وایبر پیام بدهید و تخفیف ها و پیشنهادات ویژه خود را به اطلاع آنان برسانید.
 10-عمده فروشان می توانند با ارسال پیام از طریق وایبر ، کالا های موجود و قیمت آنها و همچنین تخفیف ها و.. را به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانند.
 11- ارسال پیام تبلیغاتی و انبوه از طریق وایبر برای برند سازی و معرفی محصولات و خدمات بسیار مفید و کارا می باشد.
 12-مهمترین مزیت ارسال پیام با وایبر آشنا بودن مخاطبان شما با آی تی و اینترنت است که باعث می شود برای تبلیغات کالاهای لوکس و همچنین تبلیغات اینترنتی بازار هدف مناسبی داشته باشید.
در پنل ارسال پیامک اس ام اس افزار شما قادر به ارسال پیام به وایبر به صورت منطقه ای براساس کد پستی، شهر و استان، اصناف و مشاغل و دفترچه تلفن های شخصی خود هستید. ارسال پیام به وایبر در تمامی امکانات ارائه شده در پنل های اس ام اس افزار  قابل استفاده است. همچنین در این نوع ارسال پیام شما قادر  به ارسال فابل عکس، صوتی، ویدئویی ، پی دی اف ، zip و سایر انواع فایل ها به مخاطبین خواهید بود.